Najwyższa cenaNasza firma działa bezpośrednio. Kojarzymy kupującego ze sprzedającym bez zbędnych kosztów i procedur. Kupujemy od Ciebie samochód płacąc gotówką od ręki. Następnie sprzedajemy je z minimalną prowizją Klientowi finalnemu. Dzięki dużemu obrotowi możemy sobie pozwolić na minimalne prowizje. Firma nasza posiada gwarancje bankowe, dzięki czemu możemy kupić każdą ilość aut.

Sprzedając samochód np. u dealera dostaniecie Państwo dużo niższą kwotę, gdyż ktoś musi zapłacić za wystawny salon, sztab pracowników, mechaników, menadżerów, konsultantów, kierowników, itd...

U nas dostaniecie Państwo najwyższą możliwą kwotę. W każdym większym mieście mamy mobilnego konsultanta, który przyjedzie do Państwa po auto z gotówką. Następnie samochód trafia na nasz plac, który może zmieścić nawet 600 aut. Działamy na zasadzie hurtowni. Na główny plac trafiają Klienci z całej Polski, a także zza granicy. Mamy umowę z biurami, które busami przywożą Klientów z Białorusi, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, a także z Czech i Słowacji. Ostatnio pojawiają się również u nas firmy z Niemiec. Skup samochodów opolskie działa na terenie całego kraju.

Działamy na zasadzie dużego supermarketu.
Mały osiedlowy sklepik nigdy nie może zaoferować tego, co duży market!!!

Skup aut opolskie zapraszaMasz pytania?
ZADZWOŃ DO NAS!


774-537-644Możesz sprzedać auto znajomym
Możesz sprzedać auto w komisie

Ale pamiętaj żę w tym przypadku masz małe szanse na powodzenie sprzedaży,
i stracisz na to dużo czasu.


Sprzedawaj tylko pewnym odbiorcom: Ważne info

Możesz sprzedać auto dzięki naszej firmie
Do 20 minut otrzymasz wycenę twojego samochodu
Płacimy gotówkę natychmiast po podpisaniu umowy


Wybór należy do Ciebie!