Sprzedam samochódChcesz w końcu sprzedać samochód, którym jeździsz od lat? Marzysz, by uzyskać za niego dobrą cenę i jak najszybciej znaleźć nabywców? Czytaj dalej.

Próba 1

– sprzedajemy sami

Jeśli zdecydowałeś się na sprzedaż samochodu, możesz sam próbować znaleźć szczęście w pozyskiwaniu potencjalnych nabywców. Zacznij od zrobienia badań wśród swoich znajomych, rodziny. Może ktoś chciałby nabyć samochód, którym Ty dysponujesz? Jeśli to pierwsze działanie nie zakończy się sukcesem, szukaj klientów poprzez umieszczanie ofert w magazynach drukowanych oraz na portalach internetowych.
Pamiętaj! Szukanie klientów na własną rękę ma jedną podstawową wadę. To Ty będziesz musiał osobiście prezentować swój samochód zainteresowanym, tracąc na tym mnóstwo czasu.

Próba 2

– decydujemy się na komis

Jeśli stwierdziłeś, że nie poradzisz sobie sam, możesz sprzedać samochód za pośrednictwem komisu. Dzięki tej opcji zaoszczędzisz czas – Twój samochód będą teraz prezentować potencjalnym klientom pracownicy komisu. Pamiętaj! Komis pobiera jednak znaczną prowizję za sprzedaż. Aby więc uzyskać odpowiednią dywidendę właściciel komisu podniesie cenę Twojego samochodu, a w konsekwencji dużo trudniej będzie znaleźć kupca.

Próba 3

– Skup aut opolskie

Jeśli chciałbyś sprzedaż samochód błyskawicznie, jak również nie tracić pieniędzy na wysokie prowizje, możesz skorzystać z usług portalu Skup samochodów Wrocław. Wystarczy, że uzupełnisz formularz dotyczący parametrów Twojego samochodu, a w ciągu kilku godzin skontaktuje się z Tobą konsultant, który zaproponuje Ci odpowiednie warunki sprzedaży.Masz pytania?
ZADZWOŃ DO NAS!


774-537-644Możesz sprzedać auto znajomym
Możesz sprzedać auto w komisie

Ale pamiętaj żę w tym przypadku masz małe szanse na powodzenie sprzedaży,
i stracisz na to dużo czasu.


Sprzedawaj tylko pewnym odbiorcom: Ważne info

Możesz sprzedać auto dzięki naszej firmie
Do 20 minut otrzymasz wycenę twojego samochodu
Płacimy gotówkę natychmiast po podpisaniu umowy


Wybór należy do Ciebie!